Stěrače, kartáčky

HOME Fóra Autíčka na autodráhu Stěrače, kartáčky

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel a a poslední změna proběhla 6 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3391
    A. Lipina
    Host

    Dobrý den, rád bych se zeptal, kde sehnat stěrače na auta autodráhy Tyrrell, také potřebuji pneu.

    Děkuji.

    A. Lipina

    #3392
    administrator
    Správce

    Kartáčky jsem si kupoval od Fara. Další možností je nákup plochého pleteného vodiče, ale bohužel se prodává na kilometry a tomu odpovídá i cena cca 8 000 Kč. Cože je pro normálního nadšence do autodráhy neakceptovatelné. Tu a tam jsem ještě viděl nějaké nabídky na Aukru.
    Jakub

    #3513
    Martin
    Host

    nemá ještě někdo nějaký jiný zdroj na kartáčky? Přeci jen je to kus vodiče lanka který se musí někde prodávat po metrech za desetikoruny.

    #3529
    Luboš
    Host

    Ten pletený vodič není úplně za desetikorunu metr, spíš kolem 100,- za metr. Sehnat se dá. Slušná modelářská prodejna by ho mohla mít/sehnat a občas se dá sehnat v nějakém větším obchodě s elektoinstalačním materiálem. Ale spíš asi jen na objednávku. A stálo mě to dost peněz než jsem sehnal ten správný rozměr.

    Luboš Vinař

    #3536
    a
    Host

    http://www.mujhobybazar.cz tam jsem neco kupoval na AD mivaji i stary auta. Je to v Brne

    #3537
    a
    Host
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.
RSS
Facebook
YouTube