Autíčka na autodráhu

návodČeská autodráha je výrobek s tradicí dlouhou několik desítek let. Pro mnohé z jejích uživatelů byla vysněnou a leckdy obtížně dostupnou hračkou, pro další se pak stala celoživotním koníčkem.  Během let bylo vyrobeno mnoho typů autíček na autodráhu a v různých barvách. Právě tyto autíčka se stala předmětem zájmu mnoha sběratelů nejen z České Republiky.  Na tomto místě chceme vybudovat rozsáhlou galerii obrázků mapující typy vyrobených autíček od prvních, až po současné modely.

V první fnavod1ázi jsou prezentovány autíčka především z produkce značek ITES a GONIO. Hlavním zdrojem podkladů je omezená soukromá sbírka. Ale i tak  prezentace obsahuje mnohé vzácné modely. Cílem do budoucna je rozšířit prezentaci o chybějící modely nejen produkce značek ITES a GONIO, ale i z produkce současného výrobce FARO a tak vybudovat ucelenou prezentaci vyrobených autíček na českou autodráhu.

Jak již bylo řečeno zdrojem informací je omezená soukromá sbírka, proto se může stát, že v článcích mohou být uvedeny mylné informace. Tímto prosíme o shovívavost.

Přehled podvozků je umístěn zde.

Produkce značky ITES

Produkce značky GONIO

Produkce značky Faro

RSS
Facebook
YouTube