Kontakt

Bez názvu 1 kopie

Původní záměr napsat web pouze o autíčkách na autodráhu se mi malinko vymkl a stal se z něj rozsáhlý projekt převážně o české autodráze ITES.
Cílem této webové prezentace je poskytnout ucelený obraz o české autodráze. Tedy pokud se vám válí na půdě stará česká autodráha s autíčky rád ji odkoupím. Případně pokud máte nějaké zajímavé téma, obrázky, které by stály za zveřejnění, napište mi. Můžete se stát spoluautory.
Zdrojem podkladů pro CZAutíčka.cz jsou i podklady dalších sběratelů. Tímto bych jim rád poděkoval. Zároveň musím požádat o schovívavost v případě uvedení nepřesnosti či chyb. Přeci jen se zaměřuji na obsah a korektura proběhne v další etapě. Případně mi napište a chyby opravím.

Ještě předtím než začnete psát mail prosím, pokuste se podívat na web, zda již daný dotaz není někde popsán, třeba na fóru, případně je k dispozici vyhledávání.

Kontakt:

Prosím obecné dotazy například: „Jak opravit….?“ pokládejte pomocí Facebooku nebo pod videa na Youtube  do chatu (ikonky níže) , přeci jen dotazy se velice často opakuji a zveřejněním dotazu umožníte ostatním uživatelům se inspirovat. 

RSS
Facebook
YouTube

 

 

Na mail prosím zasílejte zprávy soukromého charakteru. 

jakubadamcik@seznam.cz

RSS
Facebook
YouTube