autodráha Shadow

HOME Fóra Oprava autodráhy autodráha Shadow

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Petr a poslední změna proběhla 5 let, 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3679
  Petr
  Host

  Dobrý den,

  rád bych se Vás zeptal na několik věcí, možná mne poradíte mám autodráhu Shadow, rád bych věděl, zda výrobky pro autodráhu Faro jsou kompatibilní s autodráhou Shadow (ovladače, napájení, napájecí díl apod)?

  A dále bych se zeptal na jednu věc, autodráhu Shadow, jsem nyní pro syna po možná více, jak 10 letech vyndal z krabice snažil se zprovoznit, ale stalo se mi to, že jedou auta obě současně (nebo jen jedno), ale musí být stisknuté oba ovladače. Tedy pokud nejsou stisknuté oba ovladače žádné auto nejede a oběma ovladači ovládám současně obě dráhy (což je nesmyslné a nelze tím pádem závodit). Je příčina v ovladači, napájení nebo napájecí pruh?

  předem děkuji za pomoc

  hezký den

  Petr

  #3680
  administrator
  Správce

  Dobrý den,
  ano autodráha Shadow má rozteč 90 mm a tedy je kompatibilní s Faro.
  Co se týká problému s ovládáním pravděpodobně pravděpodobně bude chyba v ovládacím panelu. Podívejte se zespodu zda tam není uvolněný drátek případně natavený. V ovladačích a trafu podle popisu se mi to nezdá.
  Jakub

  #3683
  Petr
  Host

  Dobře, děkuji na panel a kontakty se podívám.
  Jen se zeptám, když říkáte že je kompatibilní, někde jsem četl, že nová auta mají problém s klopenými zatáčkami. Je to tak?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.
RSS
Facebook
YouTube