Race Coordinator + Arduino

HOME Fóra Měření kol a času Race Coordinator + Arduino

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Jakub a poslední změna proběhla 6 let, 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3566
    Libor
    Host

    Ahoj Jakube,
    díky za zveřejnění zapojení měření času přes Arduino. Běhá to skvěle a sestavení není obtížné. Fototranzistory jsem použil SFH 309-5 a zaznamená to bez problémů každý průjezd aut i max. rychlostí. Vstupy jsem všechny ukostřil a dráty přivedené k Arduinu protáhl tlumivkama jak jsi poradil – k rušení Arduina motorky aut tedy vůbec nedochází. Jediný problém byl trochu při podrobnějším nastavení Race Coordionatoru (je tam strašně moc možností). Ultimate racer, který jsem používal doposud přes LPT je v nastavení přehlednější. Ale USB u RC je jasná výhoda. Ještě jednou díky.

    Libor

    #3567
    Jakub
    Host

    Ahoj Libore,
    gratuluji k úspěšné stavbě. V Ultimate raceru je těch možností opravdu hodně. Doporučuji si někde popsat zdokumentovat zapojení PINU a to zapojení někam přilepit na časomíru:). Bude se pak vše snáze znovu nastavovat třeba při výměně PC:))) – znám to:))
    Můžu tě poprosit o zaslání několika fotek? Zajímalo by mě jakou si tomu dal finální podobu
    Jakub

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.
RSS
Facebook
YouTube